Пікап Tesla Cybertruck несподівано з'явився в Україні (відео)

Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Feb 25 08:00 PM
1

Чи давно ви стежите за світом кіберспортивних змагань? Що?.. ніколи? Гаразд, однак тепер виявилося, що через слабкий інтерес до сучасних “видів спорту” можна пропустити появу першого електромобіля Tesla Cybertruck в Україні! Як це взагалі пов’язано?

Сталося все на змаганні з Dota 2 під назвою WePlay! Tug of War: Mad Moon. Фінал відбувся 23 лютого в Києві. Почнемо з того, що автомобіль вийшов більш фізичним, ніж стрільба в комп’ютерній грі. Або що там в Dota 2 потрібно робити? З іншого боку, це не завадило конкретному пікапу Тесла Кібертрак виявитися несправжнім.

Tesla Cybertruck

Учасники турніру з’явилися на електричному пікапі. Якщо точніше, це ТЗ, у всякому разі, мало такий вигляд. Варто зазначити, що епатажний Tesla Cybertruck вдалося відтворити з високою точністю. Однак уважний погляд допоможе розпізнати підробку.


Форма зовнішньої світлотехніки, більш вузькі порівняно з оригіналом шини, підозріло захищений від чужих очей салон… Та й кузов, схоже, виконаний далеко не з нержавіючої сталі. Втім, деталі автомобіля, на базі якого спорудили копію Tesla Cybertruck, нам не відомі. Але вийшло все ж здорово!

Еще не выпущенный пикап Cybertruck принес Tesla 52 миллиона долларов
Читайте также 20 Фев 2020, 09:45
Еще не выпущенный пикап Cybertruck принес Tesla 52 миллиона долларов
Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...