<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Виробник iPhone нарешті створив свого суперника Tesla

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 22 04:34 PM
78667

На одному із сервісних центрів Тайваню було помічено новий електромобіль. З огляду на напис Foxtron, він є дітищем технічного гіганта Foxconn, відомого виробництвом iPhone.

Електрокар виконаний в сучасних тенденціях і зовні перегукується з Lucid Air (але має більш кутастий вигляд). Він отримав кузов з плавними лініями, вузьку світлодіодну оптику і великі колеса з двоколірними дисками. На місці дзеркал заднього виду встановлено камери, а дверні ручки приховані.

Незважаючи на те, що бічні вікна електромобіля Foxtron закриті захисними листами, оснащення салону частково вдалося роздивитися через вітрове скло. На знімках видно великий екран мультимедійної системи і цифрову приладову панель. Технічні характеристики моделі поки що невідомі. За даними інсайдерів, новинку мають намір презентувати 18 жовтня цього року, а на конвеєр вона піде в 2023 році. Foxconn на ринку може стати серйозним конкурентом Tesla.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...