<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Виробник компактів Smart готує найбільшу модель, але з нею є нюанс

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 2 05:55 PM
10900

Наступного тижня, а саме 7 вересня, відкриється одна з найбільш довгоочікуваних автомобільних виставок – Мюнхенський автосалон. Провідні світові автовиробники звезуть на цей захід свої найкращі новинки. Серед них і компанія Smart.

Новий кросовер Смарт розроблений спільно з Geely і Mercedes-Benz. Він отримає повноцінний п’ятимісний салон і за габаритами буде порівнянний з Mini Countryman. Зовнішність новинки, яка претендує на звання найбільшої в лінійці виробника, тримається в секреті. Судячи з опублікованих тизерів, автомобіль отримає “глуху” решітку з піксельним малюнком і кутасті фари, які об’єднані тонкою світлодіодною смугою.

Відомо, що на виставці покажуть не серійний прототип, а поки лише концептуальну версію моделі. За даними інсайдерів, поки ще безіменний кросовер приводитиме в рух електрична силова установка, а в основу ляже модульна платформа концерну Джилі. Новинка обіцяє бути стильною і сучасною. В оснащення увійдуть новітні системи та електронні асистенти. Чи отримає шоу-кар серійне продовження, в компанії не оголошують.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...