<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Tesla попросить чужі батареї для нового бюджетника Model 2

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 9, 2021 01:52 PM
18286

Про те, що Tesla працює над новим електромобілем, який приєднається до бюджетного сегменту, стало відомо ще восени 2020 року. Компанія поступово розсекречує інформацію про майбутню новинку, але робить це вкрай обережно.

Відомо, що електрокар буде виконано в кузові хетчбек. Авто отримає назву Tesla Model 2. Спочатку американський виробник планував оснащувати модель новими батареями власної розробки. Але тепер в мережу просочилася інша інформація. Зокрема, інсайдери стверджують, що Тесла уклала договір із китайським BYD на поставку інноваційних батарей Blade, які вона і використовуватиме в новій моделі.

Яким чином двом компаніям, що конкурують, вдалося досягти такої угоди, невідомо. Однак якщо ця інформація виявиться достовірною, то електрокари Tesla стануть набагато безпечнішими. Адже акумулятори нового типу BYD мають унікальну конструкцію блоку, в якому елементи розташовано єдиним масивом один біля одного, а отримана конструкція інтегрована в безпосередньо в акумуляторний блок.

Китайский BYD может покорить рынок электрокаров своими батареями
Читайте также 11 Апр 2020, 12:00
Китайский BYD может покорить рынок электрокаров своими батареями

Таким чином китайської компанії вдалося використовувати простір всередині блоку максимально. До того ж, завдяки такій конструкції, ймовірність загоряння всередині блоку практично зведена до нуля. Це було доведено в рамках масштабних досліджень. Тестувальники вбивали в батарею Blade цвяхи, гнули корпус, впливали великою вагою й високими температурами, та жоден тест не призвів до вибуху або займання. Тож бюджетник Tesla обіцяє бути найбезпечнішим електрокаром марки.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...