<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Toyota готує новий седан, більший за Camry

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 10 03:51 PM
26110

Новий Toyota Crown

побачить світ у 2022 році, але виробник поки що не поспішає розкривати інформацію про модель наступної генерації. Цю інформаційну прогалину вирішило заповнити видання bestcarweb, опублікувавши перші рендери легендарного седана.

Очікується, що наступний Toyota Crown отримає купеподібний кузов і матиме агресивніший вигляд, ніж попередник. Крім того, зміна поколінь може принести седану нову витягнуту головну оптику.

Вже відомо, що в основу новинки ляже нова модульна платформа TNGA. А раніше задньопривідний автомобіль стане передньопривідним. У рух великий седан Тойота, який виявиться більшим за Camry, буде приводити гібридна силова установка. На вибір будуть запропоновані варіанти з бензиновими 2,5-і 3,5-літровими двигунами.

Востаннє седан оновлювали минулої осені. Тоді Краун розширили кузовну палітру, допрацювали салон і додали комплекс сучасних електронних асистентів. На рідному ринку марки автомобіль пропонували з трьома двигунами: 2,0-літровим бензиновим видає 245 к.с. і двома гібридними установками, що видають 226 і 359 к. с. відповідно.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...