<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Toyota підготувала новий крутий позашляховик

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 27 04:22 PM
12637

Рамний пікап Toyota Hilux тепер доступний у новій версії — Revo GR Sport. Від звичайної він відрізняється спортивним обвісом і опціональним ліфт-комплектом.

Стандартно “спортивний” пікап укомплектований посиленою підвіскою SuperFlex Suspension зі спеціальними однотрубними амортизаторами. Спереду встановлені дискові гальма, ззаду — звичайні барабанні.

Із зовнішніх відмінностей пікапа із заниженим на 23 мм дорожнім просвітом – накладки на передньому бампері, інші бічні спідниці та дифузор на кормі. Пікапу з повноцінним дорожнім просвітом дісталися передній бампер і радіаторна решітка, як у версії GR Sport. Також такий пікап отримав дверні підніжки, наклейки на кузов і 17-дюймові колісні диски. Оздоблення салонів в обох випадках ідентичне — шкірозамінник і алькантара, червона декоративна стрічка і логотипи GR Sport.

У рух “спортивний” Toyota Hilux приводить 2,8-літровий турбований дизельний двигун потужністю 204 к.с. Мотор пов’язаний із шестиступеневою автоматичною коробкою передач. Привід може бути як заднім, так і повним на підключенні.

У Таїланді Toyota Hilux Revo GR Sport оцінили мінімум у $27 245 за занижену версію і $39 810 за стандартну. Продаж пікапа на місцевому ринку вже розпочався.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...