<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Зовнішність нової Skoda Slavia розкрили без камуфляжу

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 23 10:08 AM
13465

Skoda Slavia — майбутній бюджетний седан, який стане наступником знаменитої моделі Rapid, добре знайомої українцям. Журналісти видання Auto.cz спробували з’ясувати, який вигляд може мати нова Шкода Славія без камуфляжу.

Взявши за основу шпигунські знімки, художник-графік видання Гонза Лушовскі намалював рендери майбутнього ліфтбека. Запозичивши деякі дизайнерські рішення у нинішніх моделей марки, він створив доволі цікавий автомобіль. Колеса Славії дісталися від Fabia, а антена була замінена на більш сучасний акулячий плавець.

Skoda Slavia передусім призначена для індійського ринку. У Європі в цьому сегменті представлено зовсім інший автомобіль — Scala. В Індії ж марка не так давно говорила про те, що у пропонованої там Skoda Rapid не буде наступного покоління. Її замінить більш сучасна Slavia.

Наскільки зовнішність серійного автомобіля відповідатиме представленим рендерам, ми дізнаємося зовсім скоро. Нову Skoda Slavia повинні представити до кінця 2021 року. Старт продажу запланований на 2022 рік.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...