Водневе паливо для нового електромобіля Toyota вироблятимуть на Місяці

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 29, 2020 12:37 PM

Схоже, що японське аерокосмічне агентство налаштоване вкрай рішуче. Про свої плани — виробництво водневого палива на Місяці для Toyota — воно заявило з цілковитою впевненістю, незважаючи на те, що таку задумку буде дуже складно реалізувати.

Японські вчені встановили, що видобуток водню на Місяці і його переробка там менш витратні порівняно з аналогічними процесами на Землі. Єдиний нюанс — відсутність води, але і це не проблема, оскільки, на їхню думку, там мають бути великі запаси льоду.

Для переміщення місяцеходу і забезпечення роботи станції необхідно близько 37 тонн водню щодня. Обсяги величезні, і доставляти водневе паливо туди в готовому вигляді – завдання не з легких. Вчені порахували, що виробництво такого обсягу палива буде дешевшим на супутнику.

В NASA представили колеса будущего для марсохода
Читайте также 01 Дек 2017, 18:15
В NASA представили колеса будущего для марсохода

Нагадаємо, що космічне агентство JAXA і Toyota уклали угоду про співпрацю ще минулого літа. Цього року вони перейшли до наступного етапу – повноцінної розробки місяцеходу. Його прототип спершу протестують на Землі. У 2030 році перший повноцінний місяцехід Тойота планують запустити на супутник Землі.

Toyota

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...