<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Новий Toyota Land Cruiser 300 отримав несподіваний захист від викрадачів

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 10 05:47 PM
9835

Toyota Land Cruiser – культова модель японської марки і користується неймовірною популярністю серед автомобілістів. Окрім того, позашляховик визнано однією з машин, що найчастіше викрадають. Нещодавно компанія випустила нове покоління моделі, яке отримало особливі мітки, що допомагають ідентифікувати викрадене авто.

Мітки виглядають досить непримітно та на перший погляд нагадують невеликий виробничий дефект. Це невеликі точки, розташовані в моторному відсіку поруч з акумулятором. Якщо на них подивитися через мікроскоп, то відразу стає зрозуміло, що це VIN-код автомобіля. Його прописано крихітними цифрами та літерами, а також можна прочитати як вперед, так і назад.

Звісно, після поширення цієї інформації, автовори легко зможуть видалити ці позначки. Однак де гарантія того, що вони нанесені лише тут. І, в будь-якому разі, зниклі мітки тепер також стануть тривожною ознакою “сумнівної” машини. Ймовірно, компанія підстрахувалася та зробила такі мітки в інших місцях. Тож якщо автомобіль буде викрадено, а його видимі VIN-коди видалено, є висока ймовірність, що поліція зможе його впізнати та повернути власнику.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...