<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Новий ЗАЗ Таврія, зупинка виробництва Hyundai і найкращий автобус — головні новини

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 17 09:02 AM
21075

Автор нового вигляду ZAZ Tavria, знятого з виробництва в 2007 році, – дизайнер Роман Прядко. Електрокар Таврія Нова він бачить схожим на класичний ЗАЗ кінця 90-х років і відроджений Renault 5, концепт якого показали в січні цього року. Крім модного останнім часом ретро-дизайну у французького хетчбека автор запозичив жовте забарвлення кузова, що привертає увагу.

Hyundai Motor зупинила виробництво автомобілів

Глобальна нестача напівпровідникової продукції позначилася на роботі практично всіх автовиробників. Не вдалося уникнути проблем і Hyundai Motor. Компанія намагалася впоратися з дефіцитом шляхом скорочення обсягів виробництва, але їй це не допомогло, і довелося зупиняти роботу цілого заводу.

Найкращий автобус року – розпочались випробування Coach Euro Test

У Словенії, в районі мальовничого озера Блед провідні журналісти проводять ходові випробування Coach Euro Test в рамках Міжнародного конкурсу «Туристичний автобус року 2022».

Представлено позашляховик із запасом ходу 7000 кілометрів

Маловідома на сьогодні британська компанія Fering Technologies на чолі з інженером і підприємцем Беном Скоттом-Геддесом вирішила голосно заявити про себе, анонсувавши першу модель. Нею стане екстремальний гібридний позашляховик із вражаючими характеристиками і видатною зовнішністю.

Українцям дозволили дистанційно готуватися до іспиту по ПДР

В Україні триває цифровізація багатьох процесів. Цього разу Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив низку нововведень, які безпосередньо стосуються автомобілістів. Водіям дозволили готуватися до іспитів з ПДР дистанційно.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...