<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Оновлений Santa Fe вивели на тести

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Feb 6 11:45 AM

Через два роки після прем’єри нинішнього Hyundai Santa Fe, модель знову  помітили на тестах. Закамуфльований кросовер вдалося зняти під час проходження зимових випробувань. Такою великою кількістю камуфляжу виробник, ймовірно, хоче змусити повірити, що перед нами не оновлений у середині життєвого циклу кросовер, а нове покоління.

Hyundai заполонит Европу электромобилями
Читайте также 31 Янв 2020, 17:30
Hyundai заполонит Европу электромобилями

Прототип на фото майже повністю закритий камуфляжем, але вже зараз можна сказати що оновлений Santa Fe отримає нові бампери та інші ліхтарі. А стосовно фар і фірмової радіаторної решітки, то вони залишаться колишніми.

За попередньою інформацією, в моторній гамі Santa Fe з’являться нові мотори, але які саме, поки що невідомо. При цьому кросовер позбудеться нинішнього 188-сильного агрегата об’ємом 2.4 літра. Також очікуються версії з кількома гібридними установками. Все проясниться ближче до офіційної прем’єри, якої доведеться почекати до наступного року.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...