Близько 450 нових Ford розбили під час транспортування на поїзді

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 5 03:18 PM
78688

Компанія Ford в одну мить позбулася цілої партії новеньких пікапів Ford F-150 і фургонів Transit. Їх було знищено внаслідок аварії поїзда на північному сході штату Міссурі, США.

Склад зійшов з рейок, і чотири десятки вагонів, доверху заповнених новими автомобілями, перекинулися. Повідомляється, що людських жертв немає, а ось машини отримали серйозні пошкодження. Чи є серед них вцілілі екземпляри, наразі невідомо. Рятувальники продовжують розчищати колії та прилеглу територію. За прогнозами, на це знадобиться близько тижня.

Видання The Drive повідомляє, що у вагонах перевозили 450 пікапів та фургонів Форд. Всі вони призначалися для місцевих дилерів і мали вирушити до замовників. Тепер покупцям доведеться чекати наступної партії машин.

Постраждалі авто, швидше за все, відправлять назад на завод виробника в Клейкомо, штат Міссурі. Там із них витягнуть дефіцитні напівпровідники та вцілілі деталі, які компанія зможе використовувати в інших автомобілях. Адже через брак деталей американський виробник і так не може закрити весь запланований обсяг поставок, а тут ще й такий масштабний інцидент.

Уникальное ДТП: поезд, грузовик, Ferrari и Porsche
Читайте также 06 Апр 2021, 09:49
Уникальное ДТП: поезд, грузовик, Ferrari и Porsche
Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...