Представлено перший в світі всепогодний робот-автобус

Autocentre null
Autocentre
Mar 26 07:39 PM
1

Донині навіть найменша негода була непереборною перешкодою для автомобільних автопілотів, оскільки вони випробовувалися в ідеальних умовах. Gacha використовує абсолютно нову технологію управління, яка була протестована в арктичних умовах Лапландії. Це його унікальна конкурентна перевага в порівнянні з іншими рішеннями для автономного водіння. Стильний Gacha – це революційний транспортний засіб нового покоління, розроблений фінською компанією Sensible 4 та японським рітейлером MUJI.

«Ми прагнули розробити автобус з автономним управлінням, який буде надійно працювати навіть у найгіршу погоду. Складні та непередбачувані умови експлуатації висувають підвищені вимоги до взаємодії між транспортним засобом і дорогою. Це зробило зимові шини Nokian Hakkapeliitta природним вибором для нас, і вони чудово доповнюють нашу систему!» – каже Харрі Сантамала, генеральний директор Sensible 4.

Nokian Tyres

Розроблені для екстремальних умов, шини Nokian Hakkapeliitta стали плодом тривалих напрацювань в складних і мінливих умовах. Вони створені для водіння всюди, де раптові зміни погоди є нормою. Безпека зимових шин гартується на снігу, льоду і сльоті в «Білому пеклі» – найбільшому в світі центрі для випробувань зимових шин, що належить Nokian Tyres. Більше 200 днів морозів на рік забезпечують складні, а тому ідеальні умови для розробки та випробувань найбезпечніших в світі зимових шин.

Роботизовані автомобілі вимагають найсучасніших шин

Шина є єдиною точкою контакту транспортного засобу з дорогою, що робить її важливим фактором безпеки, і автомобілі-безпілотники тут не виняток. Згідно з недавнім дослідженням, проведеним Nokian Tyres в Європі, майже 60% водіїв вважають, що зимові шини є найважливішим фактором безпеки на дорозі. Які шини знадобляться автомобілям майбутнього?

«Автомобільну індустрію в найближчі роки чекають великі зміни. Новітні технології, які б поєднували безпілотні транспортні засоби на дорогах в єдину мережу, стануть звичною справою. Для точної і надійної роботи систем автономного керування такі транспортні засоби потребуватимуть сучасних шин і різнобічних даних про їх поточний стан. Розробка нових видів послуг і технологій інтелектуальних шин дозволяє нам задовольняти мінливі потреби клієнтів і пристосуватися до транспорту найближчого майбутнього», – каже Юкка Касі, старший віце-президент з продуктів і технологій Nokian Tyres.

Nokian Tyres

Автобус Gacha, оснащений нешипованими зимовими шинами Nokian Hakkapeliitta R3, був представлений публіці в березні 2019 року. Планується, що вже навесні цього року він буде перевозити пасажирів в трьох фінських містах. Sensible 4 і MUJI прагнуть розробити автономні мікроавтобуси для потреб громадського транспорту і запропонувати їх споживачам уже в 2021 році.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Довідка про компанію:

NokianTyres – найпівнічніший в світі виробник шин і одна з найбільш екологічно відповідальних компаній в цій галузі. Розробляючи високоякісні, безпечні і екологічні шини для легкових авто, вантажівок і спеціальної важкої техніки, ми даруємо водіям відчуття спокою та впевненості за кермом. В першу чергу, ми зарекомендували себе, як виробника інноваційних зимових шин.

В групу Nokian Tyres також входить мережа шинних центрів Vianor, яка спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. В 2018 році чистий обсяг продажiв компанії склав близько 1,6 млрд євро. В компанії Nokian Tyres зайнято 4800 співробітників. Акції  Nokian Tyres котируються на фондовой біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представником концерну Nokian Tyres plc. Підприємство зареєстроване  в Україні у 2006 році, а свою діяльність компанія розпочала у 2007 році. Цього ж року з’явився перший в Україні шинний центр Vianor.

Завантаження...