<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Цікаві авто на виставці Ретро Гараж у Львові

Autocentre null
Autocentre
Oct 28 10:28 PM

Львівський історичний музей продовжує святкування 125-річчя. У приміщенні відділу Музей історії науки і техніки на вул. Вітовського, 57а (старе трамвайне депо – унікальна пам’ятка технічної архітектури) 27 жовтня відкрилася виставка Ретро Гараж з колекції музею і приватних колекцій двох товаришів, колишніх випускників львівської СШ №54 – Андрія Гладуна (мото-велотехніка) та Тараса Майби (американські автомобілі класу Full-size Premium Luxury car).

Серед американців – справжній поліцейський Chevrolet Caprice Classic. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Евгений Кравс

На відкритті виставки директор Львівського історичного музею Роман Чмелик інформував, що у майбутньому частина виставки увійде до постійної експозиції Музею історії науки і техніки.

P.S. Наприкінці 19 століття на перехресті сучасних вулиць Вітовського, Героїв Небесної сотні і Сахарова було зведено першу львівську електростанцію і перше депо електричного трамвая. Донедавна ця видатна пам’ятка промислової архітектури і історії інфраструктури міста була занедбана і використовувалася лише частково Службою колії Львівелектротрансу. Керівництво Львівського історичного музею розпочало втілювати в життя давню мрію – сучасний музей техніки, який би мав відкритися на території пам’ятки.

P.P.S. Експозицію ретро-техніки можна оглянути протягом найближчого місяця з 10.00 до 17.00.

Завантаження...