<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Запилений лімузин Елвіса Преслі продадуть за ціною нового суперкара

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 13, 2019 08:50 AM

Елвіс Преслі запам’ятався цьому світу не тільки в ролі зірки рок-н-ролу, але і як завзятий автолюбитель. Неодноразово його машини розходилися по аукціонах, частина з них стоять у його музеї, інші зникли у приватних власників.

Така доля спіткала і цей розкішний лімузин Lincoln Continental, який в 1967 році Елвісу Преслі подарував його менеджер на весілля з Прісциллою. Автомобіль активно експлуатувала сім’я співака аж до смерті співака в 1977 році.

У 80-х бізнесмен з Чикаго купив цей лімузин Lincoln, але доволі скоро автомобіль відправився в гараж. Новий власник помер у 2014 році, тепер унікальну машину виставляють на аукціон з базовою ціною 300 тис. дол, яка, найімовірніше, в підсумку виявиться вищою.

Хоча не можна заперечувати той факт, що автомобіль потребує серйозного ремонту — це видно навіть неозброєним оком. Навіть якщо щасливий покупець не буде пересуватися на цьому лімузині, для музею або особистої колекції все одно доведеться привести авто в належний стан.

Уникальный Rolls-Royce оказался самым дорогим автомобилем в мире
Читайте также 07 Авг 2019, 14:58
Уникальный Rolls-Royce оказался самым дорогим автомобилем в мире

Разом з машиною продадуть номерні знаки 1-ELVIS і документи на ім’я легендарного виконавця. Мабуть, на підсумкову ціну лота найбільший вплив зроблять саме ці предмети. Цікаво, що перед аукціоном ніхто не планує мити лімузин — на торги і, в підсумку, до нового власника Lincoln Continental поїде саме в такому вигляді. Варто тільки фантазувати про запеклу боротьбу за лот, якби цей пил почав покривати кузов з моменту смерті Елвіса Преслі.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...