У Грузії на забутій стоянці знайшли кілька десятків унікальних автомобілів

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
May 22, 2020 10:00 AM

Час від час в різних куточках світу знаходять залишені стоянки, склади й гаражі з десятками або навіть сотнями унікальних автомобілів. Деякі з них від тривалого перебування просто неба перетворюються на купу металу, втративши колишню цінність. Саме таку стоянку знайшли в одному з міст Грузії, повідомляє видання Carakoom.

Автосвалка на миллион: заброшенные суперкары и Роллс-Ройсы (видео)
Читайте также 14 Июн 2019, 15:15
Автосвалка на миллион: заброшенные суперкары и Роллс-Ройсы (видео)

На майданчику в кілька гектарів зібралося безліч старої техніки, якою, мабуть, давно вже ніхто не цікавиться. Крім звичних автомобілів, тут можна знайти унікальні екземпляри. Серед них — військовий позашляховик Volkswagen Iltis, армійська повнопривідний вантажівка MAN KAT, автовишки на шасі ГАЗ-53, паливозаправник на базі КрАЗ-258в1. А найунікальнішим екземпляром серед габаритної техніки на цій стоянці є пожежна драбина Fireliner Westland, випущена тиражем у 5 екземплярів.

До лав грізної техніки затесалися і кілька білосніжних лімузинів Lincoln Town Car, седани цього самого виробника і радянський раритетний ГАЗ-13 “Чайка”, який, до речі, перебуває в доволі непоганому стані.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...