<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Найпопулярнішу модель Tesla перевірили в дуже важливому тесті

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 16 07:10 PM
5499

Іспанське видання km77.com перевірило електричний кросовер Tesla Model Y на маневреність і стійкість на дорозі. Журналісти провели так званий “лосиний тест”, який дозволяє визначити, наскільки точно і швидко автомобіль зможе відреагувати на перешкоду, що несподівано виникла на шляху.

Електрокар Тесла проявив себе чудово у всіх випробуваннях, ставши одним із найкращих за весь час проведення даного тесту. Спочатку кросовер розігнали до 73 км/год. Він із легкістю впорався з маневром. Фахівці ще кілька разів збільшували показник, і на всіх автомобіль демонстрував прекрасну маневреність. Піковою стала швидкість в 83 км/год, на якій він зміг пройти випробування.

Під час розгону до 84 км/год Tesla Model Y збила один конус, але змогла повернутися на вихідну траєкторію. Експерти не стали вносити в залік цю спробу, оскільки і менша швидкість стала рекордною. Жодна з паливних моделей не змогла виконати цей маневр на такій швидкості. Тож наразі американський електрокар є лідером цього випробування.

Новая BMW M4 провалила «лосиный тест» (видео)
Читайте также 27 Авг 2021, 11:15
Новая BMW M4 провалила «лосиный тест» (видео)

До слова, найвищий бал журналісти km77.com присуджують, якщо машина змогла пройти випробування на швидкості 77 км/год. Так що Tesla Model Y задала хороший темп — іншим моделям є чого прагнути.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...