<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Сервісні центри МВС готуються до відкриття: коли можна буде скористатися всіма послугами

Игорь Ракитов
Игорь Ракитов
May 8, 2020 11:45 AM

У зв’язку з карантином, оголошеним в Україні через пандемію нового коронавірусу COVID-19, у всіх областях країни було припинено або обмежено діяльність багатьох установ сфери послуг, а також державних організацій. Не стали винятком і сервісні центри МВС. Чимало функцій було переведено в онлайн-режим завдяки своєчасному впровадженню особистого кабінету водія. Однак більшість послуг стали просто недоступними. Однією із найважливіших стала перереєстрація уживаних автомобілів, яка може відбуватися тільки з експертним оглядом транспортного засобу, який в умовах карантину став просто неможливим.

Сервисные центры МВД расширили перечень онлайн услуг
Читайте также 27 Мар 2020, 11:30
Сервисные центры МВД расширили перечень онлайн услуг

Сервісні центри пішли на віддалену роботу ще 19 березня, залишивши функціонувати лише чергові відділення, по одному в кожній області. А зараз, незважаючи на те, що карантин  продовжили до 22 травня, СЦ МВС потрапили в перший етап пом’якшення обмежень, і вже 12 травня вони вийдуть на роботу в штатному режимі. Вихідними днями стали лише субота 9 травня, неділя 10 травня і понеділок – 11 травня. Після цього громадяни України зможуть скористатися всім переліком функцій повною мірою.

Игорь Ракитов
Автор
Игорь Ракитов
Редактор
Завантаження...