<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

10 000 км за 7 днів. Рекордний автопробіг України стартував!

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Nov 21 10:21 AM

Що складніше: проїхати навколо світу за 80 днів, або 10 тисяч кілометрів за 7 днів? А якщо українськими дорогами? Неважко здогадатися, що наші дороги в поєднанні з важкими погодними умовами зроблять автопробіг «Не дай йому заснути!» непередбачуваним і дуже складним, зате насиченим і цікавим.

ne-daj-emu-zasnutЕкіпаж «Автоцентру» на універсалі Chevrolet Cruze вже в дорозі і наразі дістався до Ковеля, після чого повернеться до Києва, а відтак поїде до Харкова.

ne-daj-emu-zasnut-10-000-km-za-7-dnejТакі відстані далеко не кожен долає навіть за місяць, але нашим рекордсменам належить проїхати майже 1500 км лише за 1 день. Укластися в найкоротші терміни – завдання пілота. А от не дати йому заснути – наше з Вами завдання. Адже тільки з Вашою допомогою і за Вашої підтримки можливе здійснення Рекорду України, співучасником якого може стати кожен із Вас!

10 000 км за 7 дней. Рекордный автопробег Украины стартовал!Усе, що потрібно – зустрічати екіпаж у своєму місті, поїти учасників пробігу кавою і пиріжками. Та хоч співати пісень! Головне – не дати йому заснути. Всі факти сприяння автопробігу відображатимуться на нашій сторінці в Facebook і ВКонтакте. Найактивніші співучасники рекорду стануть героями репортажів на «Першому Автомобільному», а ті, хто набере найбільшу кількість лайків у Facebook або Вконтакті, зможуть виграти iPhone 6S, тур вихідного дня в Тернопіль і сертифікати на 50 літрів пального.

10 000 км за 7 дней. Рекордный автопробег Украины стартовал! Коли і де зустрічати учасників автопробігу? Все просто. В режимі онлайн можна відстежувати пересування екіпажу «Автоцентру» на Chevrolet Cruze.

У нас є два гарячих номера, на які можна телефонувати і писати членам екіпажу 24 години на добу!

Київстар: 067-770-06-23

Водафон: 095-228-33-29

Телефонуйте! Додайте бадьорості та сили!

10 000 км за 7 дней. Рекордный автопробег Украины стартовал!Маршрут пересування за днями і умови всеукраїнського автопробігу дивіться на record-record-chevrolet-cruze.autocentre.ua

#DontLetHimSleep #НеДайЕмуЗаснуть #НеДайЙомуЗаснути

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...