<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Чиста естетика нових форм: BMW у новому сезоні Ukrainian Fashion Week

Пресс-служба null
Пресс-служба
Feb 5 12:13 PM

Перші дні присвячені автомобільному партнеру і тому особливо багаті на події: вперше в Україні широкому загалу постане абсолютно новий BMW Z4, який вражаюче точною мовою дизайну здатен розкрити індивідуальність водія. Новий рівень виразної сили генів класичного родстера підкреслить незвичайна сітчаста решітка радіатора та вертикальне розташування світлових елементів фар, ставши дебютними деталями оформлення.

Україна стала першою країною у світі, де дебютувала серійна версія абсолютно нового BMW Z4 M40i.

Новая BMW Z4 2019: официальные фото и характеристики
Читайте также 24 Авг 2018, 14:44
Новая BMW Z4 2019: официальные фото и характеристики

Унікальні прояви на цьому не закінчилися. Цього разу безкомпромісний BMW Z4 розділив стенд із ще одним яскравим представником німецького концерну: мотоциклом BMW R nine T. Він відрізняється стриманим стилем і, тим не менше, від нього неможливо відвести погляд. Секрет простий: він уособлює собою пристрасть та інновації за більш ніж 90-річну історію виробництва мототехніки. Байк чудово доповнив експозицію і став частиною fashion-образу, втіленого у цьому транспортному тандемі.

Fashion-колаборація BMW & Lake Studio у цьому сезоні представила брендовані чохли для одягу, щоб дбайливо зберігати улюблені вбрання своїх шанувальників під час подорожей. Кожен новий сезон проект Ukrainian Fashion Week відкриває гостям нові тренди, підтримує інновації і береже традиції української модної індустрії, тим самим висловлюючи цінності бренду ВMW.

BMW UFW

Відрити деталі автомобільного способу і приміряти стиль справжнього індивідуала можна в стінах Мистецького Арсеналу з 1 по 5 лютого.

Фото Юрій Строкань

Завантаження...