<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Continental представляє нові зимові шини для причепів з маркуванням 3PMSF

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Mar 4 06:55 PM

Нові зимові шини для причепів доступні в розмірі 385/65 R 22,5 і вражають як з точки зору зчіпних властивостей і міцності, видатної паливної економічності, так і великим ресурсом як на місцевих, так і на міжнародних рейсах. Новинка сертифікована для зимових умов експлуатації і відрізняється “альпійським символом” 3PMSF (3-Peak Mountain SnowFlake або гірська вершина з трьома піками та сніжинкою всередині), повністю задовольняючи вимоги правил 117 ООН щодо гальмування та зчеплення на зимовій дорозі.

Спеціально створені шини для вантажних причепів
Нови модель Conti Hybrid HT3 WR розширює перевірену лінійку шин Conti Hybrid HT3 для причепів, задовольняючи особливі вимоги різних ринків в Європі, на Близькому Сході і в Африці (EMEA). У цьому році будуть випущені регіональні Conti Hybrid HT3 SR (для європейських країн та Південної Африки) і Conti Hybrid HT3 ED (Extra Duty) для Туреччини і Північної Африки.

Крім того, модель в розмірності 385/65 R 22.5 HTR2 XL перезапускается як 385/65 R 22.5 Conti Hybrid HT3 HL (High Load) і матиме нову піктограму з буквами «HL», позначенням навантаження і написом «High Load». Суфікс «HL» замінить позначення «XL» відповідно до більш високого індексу навантаження (LI), який дорівнює 164 (5 тонн на шину). У відповідності зі значеннями маркування шин в ЄС, Conti Hybrid HT3 WR має рейтинг «C» з точки зору паливної ефективності та рівня шуму. У Conti Hybrid HT3 HL рейтинг «B» з даних дисциплін, і обидві шини мають рейтинг «B» по зчепленню на мокрій дорозі.

Continental запускает новую линейку шин Conti CoachRegio для междугородних автобусов
Читайте также 20 Янв 2020, 18:10
Continental запускает новую линейку шин Conti CoachRegio для междугородних автобусов

«Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам шини, які оптимально відповідають поставленним цілям та професійним завданням», – роз’яснює Бенджамін Барч, менеджер по продукту і прикладний фахівець Continental по вантажним шинам в Європі, на Близькому Сході та країнах Африки (регіон EMEA).

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...