Стали відомі подробиці про Mercedes-Benz eSprinter нового покоління

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Mar 31, 2021 09:00 PM
6135

Mercedes-Benz Vans активно готується до запуску у виробництво нової розвізної моделі eSprinter, побудованої на новій електрифікованій платформі Electric Universatility Platform. Серійний випуск моделі розпочнеться до другої половини 2023 року одразу на трьох заводах Mercedes-Benz — в Дюссельдорфі, Людвігсфельді і на американському — в Північному Чарльстоні (Південна Кароліна). Таким чином нова машина буде доступна на ринках США і Канади. Для підготовки до виробництва в кожне з цих підприємств буде інвестовано по 50 млн євро, а загальні інвестиції в нову моделі становитимуть 350 млн євро.

До 2022 року виробництво автомобілів на заводах Mercedes-Benz Vans має повністю перейти на поновлювані джерела енергії. Нагадаємо, що згідно зі стратегією Ambition 2039 концерн Daimler хоче до 2039 року відмовитися від виробництва транспортних засобів, що забруднюють атмосферу.

Mercedes-Benz інвестує близько €350 млн в eSprinter наступного покоління. Наразі готуються необхідні конверсійні заходи на заводах і перепідготовка.

Зауважимо, що сьогодні на німецькому заводі в Дюссельдорфі паралельно з дизельними Spriner нинішньої генерації випускають і його електричну версію eSprinter. А стосовно машини наступної генерації, то її буде запропоновано не тільки як суцільнометалевий фургон, а й як шасі з кабіною для встановлення різних кузовних надбудов.

Довідка про заводи

Завод Mercedes-Benz в Дюссельдорфі відзначить 60-річний ювілей в 2022 році. На кінець 2020 року тут було зайнято близько 6000 співробітників. Сьогодні тут випускають панельний фургон Sprinter і нинішнє покоління eSprinter.

Завод Mercedes-Benz в Людвігсфельді відзначив 30-річчя в лютому цього року. На кінець 2020 року близько 2000 співробітників тут працювали над випуском шасі Sprinter.

Завод Mercedes-Benz в Ладсоні / Північному Чарльстоні (США) був заснований 15 років тому як складальний завод для фургонів Sprinter і Metris (Vito для місцевого ринку), і був розширений до виробництва part-by-part фургонів Sprinter у 2018 році. До кінця 2020 року завод у Чарльстоні налічував близько 1600 співробітників.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...