Kia Sportage став народним героєм

У суботу та неділю 3-4 грудня в Києві відбулися перші «народні» тест-драйви Кіа Sportage.

nartestkia

Заїзди на Кіа Спортейдж нового покоління, організовані «Автоцентром» та імпортером корейської марки «ФАЛЬКОН-АВТО», проходили на спеціально прокладеній трасі в центрі Києва. Вона охоплювала розбиту будівельними вантажівками дорогу, пряму проспекту Перемоги, вузькі вулиці з трамвайними коліями та безліччю світлофорів. Такий маршрут укупі з мінливою зимовою погодою давав «народним тест-драйверам» можливість випробувати Kia Sportage у різних дорожніх умовах.

На тест-драйв 3 і 4 грудня прийшло понад три десятки осіб (без урахування членів сімей водіїв), які заповнили анкету на сайті «Автоцентру» і були відібрані редакцією для випробувань. Їм випала можливість сісти за кермо двох модифікацій Спортейджа з різними силовими агрегатами.

nartestkia nartestkiaТак, один автомобіль – дизельний, з дволітровим мотором потужністю 185 к.с. і кртуильним моментом 400 Нм. Другий – з новим для українського ринку 1,6-літровим бензиновим турбодвигуном потужністю 177 к.с. і крутильним моментом у 255 Нм. Перша машина оснащена 6-ступінчастим «автоматом», інша – 7-ступінчастим «роботом» DCT. Обидва Kia Sportage повнопривідні, в максимальній комплектації GT line.

Читайте такОЖ:

nartestkia nartestkia nartestkiaДумки народних тест-драйверів, які випробували на ходу обидва автомобіля, розділилися. Одним сподобався турбодизель за його тягу і динаміку, м’якість перемикань «автомата» і тишу роботи, економічність. Іншим – бензинова модель за найкращу динаміку, моторність перемикань «робота» і роботу двигуна.

Усім сподобалася м’якість і плавність ходу підвіски, навіть незважаючи на 19-дюймові колеса, просторість заднього ряду і нахил спинок, рівна підлога при складанні сидінь, підігрів керма, невелике зручне кермо, система моніторингу мертвих зон зі звуковою індикацією.

Особливо бурхливу реакцію викликали такі опції, як панорамний дах із можливістю прочинення половини люка і система безключового відчинення багажника, яка відкриває двері без додаткових рухів водія.

nartestkia nartestkia

Більш повні коментарі та відгуки про новий Kia Sportage ви почитаєте на сайті і в журналі «Автоцентр», а також в ефірі і на YouTube-сторінці Першого автомобільного телеканалу..

Наступні “народні тести” Kia Sportage відбудуться 17 і 18 грудня. Щоб стати їх учасником, зареєструйтеся тут.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.