Паризький автосалон 2016: яскраві новинки бренду Suzuki

Подія
Autocentre null
Autocentre
Sep 29 01:00 PM
1

Ринок компактних кросоверів активно розвивається і є найбільш привабливим для автовиробників. Свою частку ласого пирога має намір отримати і компанія Suzuki завдяки таким новинкам, як Suzuki Ignis нового покоління, а також рестайліновий SX4 S-Cross.

Новий компактний кросовер Suzuki Ignis відзначає в Парижі свій європейський дебют. Нагадаємо, що світова прем’єра моделі відбулася на домашньому автошоу в Токіо. Автомобіль став подальшим розвитком концепту iM-4. В основі моделі – нова платформа, яка використовується також на моделі Baleno. За своїми розмірами Ignis є типовим представником А-сегмента (Д/Ш/В– 3,7/1,7/1,6 м). Головним конкурентом новинки стане Fiat Panda і його аналоги.

Для новинки запропонують кілька бензинових двигунів нового покоління, які вже використовуються на хетчбеках Baleno. Це гібридний силовий агрегат SHVS, що має у своєму складі допоміжний електродвигун і 1,2-літровий бензиновий мотор DualJet потужністю 90 кінських сил. Також для моделі буде доступний 1-літровий турбований двигун із безпосереднім уприскуванням BoosterJet, що розвиватиме 111 к.с. У продажу в європейських дилерів Ignis з’явиться вже в січні майбутнього року.

Нагадаємо, що під ім’ям Ignis з 2000 до 2008 рр. компанія виробляла два покоління компактних хетчбеків.

Другим козирем у боротьбі з конкурентами стане рестайлінговий Suzuki SX4 S-Cross. Автомобіль отримав низку змін в дизайні інтер’єру та екстер’єру. Під капотом новинки розташовуватиметься 1-літровий двигун або 1,4-літровий мотор Boosterjet із безпосереднім уприскуванням і турбонаддувом. Останній замінить нинішній 1,6-літровий бензиновий двигун. Крім того, для новинки буде доступний вже добре знайомий 1,6-літровий турбодизель DDiS. Продаж моделі стартує в жовтні нинішнього року.

Завантаження...