Найнезвичайніші вантажівки – зроблено в Україні (фото)

Autocentre null
Autocentre
Feb 3, 2020 09:30 PM

Виявляється, з дерева можна побудувати найрізноманітніші транспортні засоби, наприклад вантажівки. Ось погляньте на цей самоскид КамАЗ-5511. Саме таку незвичайну машину нещодавно представив майстер із художньої обробки дерева Валерій Назаренко з Умані, про що наочно розповідає його сторінка в Фейсбук.

Самоскид виконаний доволі точно і при цьому спокійно вміщається на невеликому кухонному столі. Увагу привертає детальне опрацювання інтер’єру кабіни – кермо, сидіння, важіль КП.

До речі, кабіна, як у справжньої вантажівки, зроблена підйомною – і під нею можна побачити V-подібний 8-циліндровий камський двигун. Ба більше, дуже класно опрацьована трансмісія – тільки погляньте на цей карданний вал, який йде від коробки передач до мостів.

Який же самоскид без підйомного кузова, і тут з цим все гаразд. Платформу перекидає телескопічний “гідроциліндр” – він виконаний з металу, так само як і кронштейни під зовнішні дзеркала. Здорово опрацьовані і шини, особливо поздовжні канавки протектора.

Ретро
Автомобильные шедевры от народного мастера из Александрии (видео)
30 Дек, 21:50

Зазначимо, що камський самоскид – це не єдине творіння Валерія Назаренка. У його “гаражі” є прекрасно виконаний американський трак із пароплавними трубами. Судячи з решітки радіатора, його виконано в дусі машин Kenworth. У тягача відкидається інтегрований з передніми крилами капот, під яким ховається диво-двигун. Машина також вражає детально опрацьованою кабіною з дверима, що відкриваються.

Завантаження...