<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

У Києві вантажівка без гальм наробила біди: постраждали 5 машин

Игорь Ракитов
Игорь Ракитов
Feb 21, 2020 05:49 PM

Гальма, що відмовили, рідко приводять до добра, і сьогоднішній випадок, що стався в Києві, не став винятком. Рухаючись проспектом Науки, водій вантажівки TATA виявив, що його автомобіль залишився без гальм. Машина мчала вниз  вулицею, доки на її шляху не почали зустрічатися інші учасники руху. Вони, до речі, і зупинили некеровану вантажівку. Загалом вона зачепила 5 транспортних засобів, серед яких: маршрутний автобус, Chevrolet Aveo, Daewoo Nexia, Hyundai Sonata і Kia Sportage.

Першим двом пощастило найбільше – ці машини Tata зачепила по дотичній, залишивши їм лише невеликі подряпини. Куди більше дісталося Nexia, що прийняла весь удар на себе. Після добротного поштовху ззаду, машина наздогнала Sportage, що їхав попереду. Останній учасник аварії в особі водія Hyundai Sonata всіма силами намагався уникнути зіткнення, вискочивши на узбіччя через доволі немаленький бордюр, але це йому особливо не допомогло.

 

Игорь Ракитов
Автор
Игорь Ракитов
Редактор
Завантаження...