Завод спецтехніки Техкомплект здивував новинками на виставці Комунтех-2019

Подія
Autocentre null
Autocentre
Nov 6 01:29 PM
1

Міжнародна виставка «Комунтех-2019», що проходить у столичному МВЦ із 5 по 7 листопада, показала новітні технічні рішення у сфері комунальної техніки. Вони не тільки підвищують продуктивність тих чи інших машин, а й дають змогу суттєво заощадити – спершу під час купівлі, а потім у процесі подальшої експлуатації.

І тут наочним прикладом може бути Завод спецтехніки “Техкомплект”, який має 100-відсоткові українські інвестиції, а ще – сучасні виробничі потужності в Київській та Полтавській областях. За кілька років компанія зарекомендувала себе потужним гравцем на українському ринку автогідропідйомників, сільськогосподарських самоскидів, а також автопаливозаправників.

Якщо говорити про експозицію «Техкомплект» на виставці «Комунтех-2019», то за кількістю представлених машин, так само, як і за площею, вона претендує на лідерські позиції.

Отже, відвідувачі виставки можуть ознайомитися з автогідропідйомниками італійських марок Comet і Oil & Steel. Вони мають вантажопідйомність до 250 кг і робочу висоту від 14 до 28 метрів. Однак це далеко не межа – «Техкомплект» може поставити клієнтами вишки з висотою підйому від 12 до 75 метрів, кошик яких розрахований на корисне навантаження до 400 кг.

Автовишки від «Техкомплект» справді на висоті, адже вони займають 90% вітчизняного ринку в цьому сегменті. Один із успіхів продукту – дуже конкурентна ціна, якої вдалося досягти завдяки локалізації виробництва в Україні. Так, наприклад, на підприємстві в Полтавській області зварюють рами і виробляють монтаж автовишок на шасі вантажівок різних марок (IVECO, Renault, МАЗ, КрАЗ, ГАЗ тощо).

Клієнти зможуть оцінити кваліфіковане сервісне обслуговування. Причому в роботу приймаються і аналогічні за конструкцією автогідропідйомники, придбані у сторонніх продавців.

На окрему розмову заслуговують аварійні ремонтні автомобілі, які “Техкоплект” дообладнує на своєму виробничому майданчику в Київській області, в Макарівському районі. На виставці «Комунтех-2019» представлені дві таких машини: на базі легкої розвізної моделі Peugeot Expert і вантажівки ГАЗон Next, укомплектованої кузовом-фургоном власного виготовлення.

Велику популярність серед продукції Заводу спецтехніки «Техкомплект» мають самоскиди вантажопідйомністю 4–5 т, з кузовами об’ємом від 6 до 10 кубометрів. Ці машини можна використовувати не тільки в комунальному господарстві, будівництві, а й також і під час перевезення вантажів сільськогосподарського призначення.

На виставці «Комунтех-2019» можна побачити самоскид на шасі ГАЗон Next – з кузовом тристороннього розвантаження завдовжки 3550мм, завширшки 2270 мм і заввишки 665 мм.

На стенді представлено ще один коник «Техкомплект» – автотопливозаправник. У цьому разі це 12-кубова модель, яка призначена для перевезення, роздачі та обліку нафтопродуктів щільністю до 860 кг/см куб. Її встановлено на шасі МАЗ-5340.

Зазначимо, що підприємство пропонує автопаливозаправники власного виробництва різної місткості – від 4 до 20 м куб. І тому наочний приклад 5-кубова модель на шасі вантажівки JAC N82, представлена на стенді стратегічного партнера – компанії «АГСОЛКО Україна».

Завантаження...