Toyota Camry з ГБО, незвичайний Bugatti Veyron і історія FIAT — головні новини

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Jul 12 08:42 AM
8498

Toyota Camry вибухнула просто під час руху в одному з китайських міст. На щастя, водій не постраждав. Він залишив салон одразу після першого вибуху і відбіг на безпечну відстань. За словами очевидців, Тойота Камрі була оснащена ГБО. Мабуть, її “кустарна” установка стала причиною вибуху.

Цьому Bugatti Veyron не міняли шини 15 років

За всю історію було випущено 450 екземплярів Бугатті Вейрон. Всі вони перебувають у приватних колекціях, а вартість кожного обчислюється семизначними цифрами. Тільки комплект шин на такий автомобіль обійдеться власнику щонайменше в 30 000 доларів. Однак декому навіть через роки не доводиться витрачатися на такі деталі, оскільки пробіги машин неймовірно малі.

Як у Турині з’явилися автомобілі легендарної марки

122 роки тому почалася історія одного з найбільших у світі автомобільних концернів: група бізнесменів і фінансистів уклала угоду про створення в місті Турині акціонерного товариства Fabrica Italiana di Automobili Tourino – скорочено FIAT.

У продажу з’явилася незвичайна уживана Subaru

На Ebay з’явилося оголошення про продаж унікального японського седана – Subaru Impreza WRX STi Spec C 2005 року. Тираж моделі становить 1000 одиниць – всі вони були правокермовими.

Німці здивували доступним електромобілем

Німецька компанія Electric Brands більше року працює над абсолютно новим комерційним електромобілем. Вперше концепт під назвою eBussy показали в 2020 році. Тепер виробник продемонстрував робочий прототип моделі.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...