Американців вразив український тюнінг Toyota LC 200

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Oct 1, 2019 04:50 PM

Стилістичне доопрацювання автомобіля — окрема тема, яка іноді приводить до зовсім несподіваних результатів. Але ризик наразитися на критику не зупиняє тюнінгові ательє. Погляньте, наприклад, на цю Toyota Land Cruiser 200.

Автомобіль, підготовлений українською компанією AutoLife, вже прославився — про нього написали навіть CarScoops. Чому? Ви і самі можете зробити висновки, подивившись фотографії.

Toyota

Посмотрите на самый крутой Toyota RAV4 2019
Читайте также 24 Сен 2019, 08:30
Посмотрите на самый крутой Toyota RAV4 2019

Звісно, візуальний тюнінг — завжди спірне питання, адже штатні автомобільні дизайнери їдять свій хліб не просто так. Але, раз вже ми тут, обговорімо. На тлі іншого різноманіття конкретна Тойота Ленд Крузер має зовсім непоганий вигляд.

Toyota

Звісно, тут новий обвіс, який розширив кузов на 10 см — бампери, пороги, колісні арки. З’явилися також чорна фальшрадіаторна решітка і невеликий спойлер на дверцятах багажника на додачу до стандартного.

Toyota

Навіть дивно, що позашляховик Тойота зберіг стокові колісні диски. Але в інтер’єрі нового дуже багато. Автори проекту робили акцент на розкоші. Тому салон оздоблено дорогою австрійської шкірою червоного і синього кольорів, декоративними панелями з цінних порід дерева і полірованим алюмінієм.

Toyota Land Cruiser 100 превратили в Tesla (ну почти)
Читайте также 01 Окт 2019, 10:06
Toyota Land Cruiser 100 превратили в Tesla (ну почти)

Родзинка внутрішнього простору — задній ряд сидінь, де стандартний диван замінили двома роздільними кріслами від BMW 7 Series. Цікаво, чи багато замовлень ательє отримає з-за кордону після такого сплеску популярності?

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...