<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Hummer H1 схрестили з Chevrolet Camaro (відео)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 5 07:50 AM

Немає нічого незвичайного в тому, щоб зробити позашляховик ще більш прохідним і вправним на гранично важких покриттях. Не подумайте, що ми применшуємо роботу ентузіастів, але все це ми вже бачили. У протилежному кутку — потужні позашляховики, чиї динамічні характеристики просто вражають. І знову ні. Як щодо Chevrolet Camaro на базі Hummer H1?

Це щось новеньке! Навіть незважаючи на те, що дивний транспортний засіб зібрано зі старих компонентів машин, які більше не виробляють. Але вийшло круто! Зверніть увагу на жвавий зовнішній вигляд, автомобіль немов кричить про готовність підкорювати піски, водойми, каміння та бруд.

Hummer H1

Говоримо це пошепки, але виглядає досить органічно… У рух Hummer Camaro (або Chevrolet H1) приводить V8 від GM з системою уприскування закису азоту, який видає 650 к.с. Тепер ви розумієте, що цей автомобіль поєднав у собі все, що ми знали про круті джипи?

Цікаво також те, що вся програма кастомізації обійшлася в 10 тис. дол і зайняла 30 днів. Прекрасний результат! Одним із найдешевших компонентів виявився кузов Camaro — лише 50 доларів!

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...