<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Toyota C-HR отримав тюнінг у стилі Marvel (фото)

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Nov 10 06:38 PM

Чимало автовласників намагаються надати своїй машині трохи унікальності, але не всі можуть вчасно зупиниться. Якщо хтось обмежується оригінальними дисками і кількома наклейками на кузові, інші тюнінгують авто до невпізнання. От і власник Toyota C-HR, який є пристрасним шанувальником кіновсесвіту Marvel, перестарався з прикрашанням свого кросовера.

На жаль, передню частину автомобіля не видно, тому судити про її перетворення ми не можемо, а от задню вдалося роздивитися в деталях. Японський кросовер оснастили величезним чорним антикрилом, кастомними ліхтарями і оригінальним бампером, який доповнили хромованими елементами, червоними вставками і чотирма фальш-наконечниками вихлопної системи. Також можна відзначити наявність червоних бризковиків із логотипом Карателя, персонажа Marvel. Аналогічні бризковики розташовані і в передній частині.

Колісні арки і кришку паливного бака пофарбували в чорний колір. При цьому колісні диски C-HR виконані в білому з червоними і чорними вставками. Утім, червоні елементи присутні взагалі всюди. Вони прикрашають бічні спідниці, кришки дзеркал заднього виду, вентиляційні отвори і декоративний елемент на даху. Ще однією деталлю є написи “Каратель” по всьому кузову, а також хромовані акценти.

Загалом вигляд у кросовера Тойота вийшов доволі неординарним. Судити про те, чи красивий він естетично, ми не візьмемося, адже скільки людей — стільки й думок.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...