<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні стару Волгу перетворили на справжній маслкар з 5.0-літровим V8

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Apr 17 04:58 PM

Технічно ГАЗ 24 від українського майстра не має аналогів у світі. Це точно найбільш незвичайний і унікальний автомобіль для дрифту, який ви коли-небудь бачили. Його Віталій створював і збирав власноруч. Запозичені у інших автомобілів вузли й агрегати було максимально доопрацьовано. Кузов Цербера встановлено на просторовій рамі, що є одним цілим із каркасом безпеки.

Підвіску для Цербера майстер склав вручну. За словами Віталія, зламати її практично неможливо. Гумові сайлентблоки він замінив кастомними шарнірами на важелях, що складаються з трьох промислових підшипників.

Автомобіль укомплектували доопрацьованою 5.0-літровою «вісімкою» від Ford, на яку харківський кулібін встановив компресор. Це дає змогу агрегату розвивати понад 350 к.с., але головна «фішка» мотора — величезний крутильний момент. Плюс до цього у агрегата немає електронного блоку управління. Всі налаштування вносяться вручну.

У салоні – одне спортивне сидіння і каркас безпеки. Як стверджує автор, дрифтувати Цербер “може навіть в умовах ядерної війни”.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...