Українці продовжують пересідати на електромобілі

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jul 29 05:00 PM
9770

Популярність електромобілів зростає з кожним днем. Водії дедалі частіше віддають перевагу саме екологічному транспорту, а не машинам із традиційним двигуном. Дісталася ця світова тенденція й України. За останні роки кількість автомобілів на електротязі на дорогах країни значно збільшилася.

За даними Головного сервісного центру МВС, наразі в Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. У відомстві наголосили, що зростання попиту на такі машини зумовлене не лише їх екологічністю. Насамперед автомобілісти керуються їх економічністю. Адже вартість заряджання електричної машини коштує в рази менше, ніж заправка дизельного або бензинового транспортного засобу.

До того ж в країні значно розширилася зарядна інфраструктура й тепер у пошуках станції не потрібно об’їжджати пів міста. Та й завдяки законодавчим змінам заряджати машину стало набагато комфортніше, оскільки біля нагнітачів обладнають спеціальні паркомісця. Ще один приємний бонус для власників електрокарів – зелені номери, які мають доволі презентабельний вигляд.

Ждем в Украине: самый дешевый электромобиль Европы покоряет покупателей
Читайте также 21 Июл 2021, 10:57
Ждем в Украине: самый дешевый электромобиль Европы покоряет покупателей

У МВС наголосили, що реєстрацію “зелених” машин проводять за стандартним алгоритмом. Власник має зареєструватися в електронній черзі на потрібну дату й час, а потім прийти в сервісний центр. Ознайомитися зі списком необхідних документів можна на сайті відомства.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...