У Дніпрі виявили "цвинтар" поліцейських Пріусів (відео)

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
May 24 09:10 AM
12492

В автопарку української поліцій є тисячі машин різних марок і моделей. Більшість із них — гібридні Toyota Prius і Mitsubishi Outlander. Також на службі є Renault Duster, Hyundai Sonata і Skoda Rapid.

В силу своєї діяльності, співробітники поліції часто потрапляють в ДТП, в яких страждають службові транспортні засоби. Деякі з них ремонтують, але більша частина вирушає на задвірки відомств, де і залишається доживати свій вік. Таке своєрідне “кладовище” є і на території УПП в місті Дніпро.

На майданчику в хаотичному порядку розташувалися кілька десятків поліцейських Тойота Пріус і Міцубісі Аутлендер. На всіх машинах видно пошкодження — розбиті бампери та скло, вм’ятини на дверях і відірвані дзеркала. Автора відео обурило, чому керівництво силового відомства ухвалило рішення кинути машини без діла. Адже, на його думку, більшу частину моделей можна легко повернути в стрій, а не купувати нові за рахунок бюджету країни.

Subaru показала новый вертолет Bell 412EPX для полиции
Читайте также 21 Май 2021, 10:13
Subaru показала новый вертолет Bell 412EPX для полиции

“У Дніпрі, на території УПП є ціле кладовище розбитих поліцейських авто. Чому їх ніхто не ремонтує і хто за це відповість, не зрозуміло. А поки що ми можемо подивитися, на що пішли наші грош”, – йдеться в повідомленні в Telegram-каналі ВЕХА (Харків).

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...