<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

У Hyundai показали потужні новинки лінійки N Performance

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Apr 2 03:15 PM

Через пандемію коронавірусу більшість світових автовиробників зупинили свої заводи і відправили персонал на карантин. Однак це не заважає їм фантазувати на тему майбутніх моделей. Саме так і зробив підрозділ Hyundai N Performance.

Новый Hyundai Tucson порадовал дизайном и удивил салоном — живые фото
Читайте также 31 Мар 2020, 08:55
Новый Hyundai Tucson порадовал дизайном и удивил салоном — живые фото

Він опублікував рендери “гарячих” версій Palisade N, Nexo N і навіть Prophecy N. Усі автомобілі витримані в єдиній стилістиці і пофарбовані у фірмовий світло-синій відтінок Performance Blue. Позашляховики отримали затемнену решітку радіатора, унікальний передній бампер зі спортивними червоними акцентами і широкофюзеляжний аеродинамічний обвіс. Він охоплює розкльошені колісні арки, подовжені бічні спідниці, характерні колеса, посилені гальма, спойлер, задній дифузор і вихлопну систему з чотирма патрубками.

“Пророчий” Hyundai Nexo N вражає ще більше. Він отримав перероблену передню панель з новою решіткою, великими повітрозабірниками і червоними акцентами, а також спойлер на даху в стилі i30 і унікальний задній бампер.

Представлені моделі є лише частиною бурхливої фантазії фахівців Hyundai N Performance і найближчим часом не підуть на конвеєр. Однак можливо щось подібне все-таки з’явиться в лінійці виробника.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...