У Києві планують масштабне перекриття вулиць: дати та адреси

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 6, 2021 05:51 PM
8766

У 2021 році незалежній Україні виповнюється 30 років. На честь такої події в Києві пройде парад військ. Звісно, святкування спричинить перекриття багатьох вулиць. Однак обмежувати рух автомобілів будуть не лише 24 серпня, а й в інші дні. Обумовлено це проведенням репетицій параду.

Як повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА, перекриття вулиць та обмеження руху транспорту заплановано на 18, 20, 22 і 24 серпня. Також під час тренувань обмежать доступ громадян на території, прилеглі до місць проведення артилерійського салюту на Трухановому острові. Рух громадського транспорту теж буде змінено, про це повідомлять додатково.

Перекриття вулиць у Києві 18, 20 і 22 серпня:

  • з 15:30 до 18:00 на вул. Академіка Туполєва, пр. Перемоги, вул. Маршала Рибалка, вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Старовокзальній, вул. Жилянській, вул. Антоновича.
  • з 15:30 до закінчення заходів (орієнтовно до 1:15) на вул. Великій Васильківській (на ділянці від Либідської пл. до вул. Хрещатик), вул. Хрещатик, вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), вул. Михайла Грушевського (на ділянці від Європейської пл. до Кріпосного пров.), Петрівській Алеї, Парковій дорозі, Володимирському узвозі, Боричевому узвозі, вул. Набережно-Хрещатицькій (від Боричевого узвозу на зустрічній смузі до Нижнього Валу), Набережному шосе (від Дніпровського узвозу до вул. Набережно-Хрещатицької)
  • з 19:00 до закінчення заходів (орієнтовно до 1: 15) на вул. Нижній Вал, вул. Глибочицькій, Глибочицькому проїзді, вул. В’ячеслава Чорновола, пр. Перемоги, вул. Жилянській, вул. Старовокзальній, вул. Антоновича.
В маршрутках Киева будут контролировать температуру воздуха в салоне
Читайте также 27 Июл 2021, 16:16
В маршрутках Киева будут контролировать температуру воздуха в салоне

Перекриття вулиць 24 серпня в Києві:

  • з 6:00 до 08:00 на вул. Академіка Туполєва, пр. Перемоги, вул. Маршала Рибалка, вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Старовокзальній, вул. Жилянській, вул. Антоновича.
  • з 06:00 до 12:00 на вул. Великій Васильківській (на ділянці від Либідської пл. до вул. Хрещатик)
  • з 06:00 до 16:00 орієнтовно на вул. Хрещатик, вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), Володимирському узвозі, вул. Михайла Грушевського (на ділянці від Європейської пл. до Кріпосного пров.), Петровській Алеї, Парковій дорозі.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...