<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

У МВС відзвітували про результати роботи радарів TruCam

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Nov 12 12:41 PM

Перший заступник начальника Управління патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що з початку періоду роботи радарів TruCam на українських дорогах було зафіксовано понад 8000 порушень швидкісного режиму.

Штрафи, виписані за показаннями радарів, поки що не оскаржують у судах. У поліції наголошують на тому, що головна мета використання такого обладнання на українських дорогах – не штрафи як такі, а підвищення безпеки руху. Тому контроль ведеться максимально відкрито, щоб запобігти порушенням та знизити швидкість потоку.

trucam

8 жовтня стартувала профілактична тиждень. За цей період патрульні фіксували порушення швидкісного режиму і повідомляли автомобілістів про перевищення. Тепер моніторинг порушень набув чинності і правоохоронці виписують штрафи.

Варто нагадати, що TruCam – лазерний вимірювач швидкості, який працює точно і мінімізує хибні «попадання», що вигідно відрізняє його від його попередника – «Візира».

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...