У мережі показали гібрид УАЗ "Буханки" і Land Rover Defender

Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Sep 17 07:03 PM
359

Якщо ви ніколи не замислювалися, який вигляд може мати гібрид УАЗ “Буханки” і класичного позашляховика Land Rover Defender, можливо, не варто напружуватися. А для найдопитливіших у нас є відповідь.

Основою для віртуального проекту використали короткобазний Land Rover Defender 90. У задній частині майже не було змін, але спереду позашляховик навіть дуже змінився. Кабіна разом із місцем водія і всіма органами керування буквально переїхала на передню вісь.

В результаті пропорції кузова, звісно, змінилися до невпізнання, але на “морді” все ще можна побачити характерну фальшрадіаторну решітку і фари, які допомагають визначити приналежність незвичайного транспортного засобу до британського бренду.

Крім іншого, стандартні колеса замінили збільшеними з агресивними покришками для важкого бездоріжжя, додали силові бампери і зовнішній каркас для кузова, а на даху з’явився експедиційний багажник з додатковою світлотехнікою.

УАЗ Буханка предстала в невероятном дизайне
Читайте также 05 Сен 2020, 18:00
УАЗ Буханка предстала в невероятном дизайне

Схоже, такий автомобіль справді готовий вирушити куди завгодно. Якщо припустити, що всередині кузова влаштована компактна кухня, в такому позашляховику, який показали в Instagram, можна вижити практично в будь-яких умовах. До речі, чимось цей автомобіль нагадує утилітарну вантажівку і автобус на її базі Land Rover Forward Control.

Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...