<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

У центрі Києва зловмисники зухвало порушили ПДР – відео

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 10 01:15 PM
12718

Однією з центральних і найдавніших площ у Києві є Софіївська. На ній розташовано кілька історичних пам’яток. Рух площею дозволено тільки пішоходам, що, втім не дивно, – автомобілі рухаються прилеглими вулицями. Однак двом водіям гоночних машин не до цих норм. Вони влаштували показовий дрифт у самому центрі площі біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

Автомобілі синхронно навертали “пончики” і диміли гумою. Гул машин було чути навіть на сусідніх вулицях, а плиткове покриття тепер “прикрашають” величезні чорні кола. Також видно люди, які знімають всю цю подію на відео (в ролику нижче). На щастя, о 7:30 ранку, коли відбувалися ці “покатушки”, на площі було небагатолюдно, але ж все могло закінчитися вельми сумно. Адже на кадрах не видно жодних обмежувальних стрічок або парканів.

Відео моменту на своїй сторінці в Facebook опублікував перший заступник гендиректора заповідника Софія Київська Вадим Кириленко. Також інцидент прокоментували в Telegram-каналі КМДА. Прес-служба написала, що подала заяву в поліцію для розслідування інциденту і встановлення причетних до нього осіб – дозвіл на проведення такого заходу столична адміністрація не давала, до того ж не була гарантована безпека пішоходів.

Как удивить фотографа или как затягивает дрифт
Читайте также 31 Июл 2021, 10:00
Как удивить фотографа или как затягивает дрифт

При цьому український політик Ігор Шевченко написав у соцмережах, що це були рекламні зйомки, які проводила компанія Red Bull. Поліцію про це була попередили,  як і керівництво міста. Влада Києва не опротестувала цю заяву, але наголосила, що дозволу на проведення зйомок не давала.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...