Велетень Дуейн Джонсон не помістився в Porsche Taycan на зйомках фільму

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Nov 16, 2020 03:51 PM
2695

Електромобіль Porsche Taycan ідеально поєднує в собі інноваційний дизайн, динаміку й екологічність. Саме тому режисер фільму «червоне повідомлення» (Red Notice) Роусон Маршалл Тербер прийняв рішення задіяти технологічне авто в новій картині.

На електрокарі у фільмі має їздити головний герой, якого грає Дуейн Джонсон. Цей актор отримав прізвисько Скеля, оскільки є одним з найбільших в американській кіноіндустрії. Однак режисер не врахував цей факт. Річ у тім, що під час погоні герой Дуейна мав застрибнути в білий Порше Тайкан і зі злісним виглядом помчати геть. Але все пішло не за планом.

Актор просто не зміг втиснутися в салон суперкара. За його словами, він почувався не брутальним мачо, а коричневою зефіркою, яка намагається протиснутися в проріз для монет. Така незвичайна аналогія. Після тривалої паузи і усвідомлення того, що відбувається, всю знімальну групу охопив напад сміху. Коли ж всі заспокоїлися, настав час вирішувати проблему. Режисер знайшов вихід із ситуації і зняв потрібні кадри з правильно ракурсу. Тож електричний Porsche Taycan ми все-таки побачимо у фільмі.

На продажу выставили автомобили из культового голливудского фильма
Читайте также 17 Июл 2020, 16:45
На продажу выставили автомобили из культового голливудского фильма

Зазначимо, що гостросюжетний фільм Red Notice є найбільш значущим для платформи Netflix. Бюджет картини становить 188 мільйонів доларів, що дає їй статус найдорожчої в історії потокової платформи. До речі, спочатку бойовик планували розробляти спільно з Universal, але ситуація змінилася. Заразом перенесли і дату прем’єри. Раніше фільм мали намір запустити на початку 2020 року, тепер він піде в прокат в середині 2021 року. Це перший фільм Netflix з Дуейном Джонсоном і Галь Гадот у головних ролях.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...