<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Власники Ford Mustang знайдуть спосіб вдарити машину навіть на карантині (відео)

Никита Малюгин
Никита Малюгин
Apr 21, 2020 04:30 PM

Увесь світ вже кілька місяців сидить на карантині, намагаючись не допустити поширення коронавірусу. Однак навіть небезпека пандемії не здатна зупинити деяких водіїв від потрапляння в аварії. І одна з них, яка сталася в Каліфорнії, виділяється особливо.

25 тысяч ДТП за первые два месяца: сколько людей погибло на дорогах Украины в 2020 году
Читайте также 10 Мар 2020, 14:45
25 тысяч ДТП за первые два месяца: сколько людей погибло на дорогах Украины в 2020 году

Цей штат, як і багато інших, перебуває на карантині. Це означає, що серед інших масових заходів було скасовано і зльоти автомобілістів Cars and Coffee. Але це не завадило великій групі автомобілістів зібратися на одній ділянці дороги в сільській місцевості.

Веселощі доволі швидко закінчилося – адже “крутити пончики” на вузькій ділянці асфальту вирішили одразу два Mustang. На відео вдалося зафіксувати момент, коли до Ford Mustang 2015 вирішив приєднатися водій Mustang SN95. Далі обійшлося без сюрпризів – автомобілі врізалися одне в одного. Це сталося на 8:30 хвилині ролика.

На щастя, швидкість обох автомобілів була невисокою, тому ніхто не постраждав. А  поліцейські швидко завершили цей незаконний зліт автолюбителів. Невідомим залишається лише одне – чи пред’явили копи хоч якісь звинувачення порушникам самоізоляції.

Никита Малюгин
Автор
Никита Малюгин
Редактор
Завантаження...