<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Замість Land Cruiser 300: покупцям запропонували незвичайний позашляховик

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 30 08:57 AM
34252

Японська компанія Renoca, що належить Flex Inc, випускає моделі на основі автомобілів Toyota. В її лінійці є вже кілька рестомодов, які мають попит на місцевому ринку.

Чудовим прикладом є позашляховик Renoca 106, побудований на основі Toyota Land Cruiser 100. Оскільки донорська модель має доволі сучасний вигляд, компанія зробила позашляховик схожим на Land Cruiser J60, який вироблявся з початку 1980-х років.

В автомобілі замінили решітку радіатора, встановили круглі фари, а поворотники винесли в кути кузова. Також моделі переробили бампери, доповнивши їх хромованими вставками, а капот і крила встановили нові. Ретро-образ підкреслюють спеціальні колеса, взуті у позашляхові шини. Модель має вражаючий вигляд і відповідає духу минулого.

Салон Toyota Land Cruiser від Renoca не гірший. Його також суттєво модернізували, встановивши нову панель приладів і сидіння, як у машинах вісімдесятих років. Чохли на крісла та оздоблення використані стандартні для того часу, але покупцям дали можливість адаптувати їх під свій смак. Причому перелік доступних опцій доволі широкий, так що кожен знайде ідеальне рішення для себе.

Оскільки компанія повністю орієнтована на покупців, вона пропонує своїм клієнтам створити машину з нуля. Вони можуть не тільки обрати забарвлення кузова або оздоблення кабіни, а й вказати, якою хочуть бачити решітку, бампери, фари та інше. Також можна розширити колісні арки, встановити кошики або масивні багажники на даху. Екстер’єр можна доповнити дерев’яними вставками або хромованими дзеркалами. Вартість доопрацювання варіюється від 27 до 37 тисяч доларів, ціна Тойота Ленд Крузер 100 в цю суму не входить.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...