<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Видовищний United Drift Challenge 2021 на Чайці — наш фоторепортаж

Autocentre null
Autocentre
Sep 10 10:31 AM
4676

У серпні в Києві відбулося аж три змагання з дрифтингу, але варто виділити United Drift Challenge, в якому ганяли гонщики не тільки з України. Були представники Польщі, Литви, Білорусі і навіть Ірландії! Переможцем став білоруський пілот Роман Кондратенко, другим приїхав українець Олександр Косогов, який допустив прикру помилку у фіналі. Замкнув трійку поляк Павло Трева, не давши Артуру Підлужному на домашній трасі отримати кубок.

День змагань видався дуже видовищним і в об’єктив камери потрапили не тільки вдалі проїзди, а й помилки пілотів. Так, наприклад, не всім білорусам щастило, як Кондратенку: Микола Литвин розбив болід під час гоночної дуелі з Володарем 4-го місця, а Єремен зіткнувся з Лексусом і залив рідиною трек.

Гедімінас Левіцкас з Вільнюса також потрапив у видовищну аварію, після якої від машини відлетіли двері. Від серйозних наслідків удару болід врятували спеціальні енергопоглинальні блоки, встановлені організаторами. У 2019 році на тому ж місці була аварія з пожежею, і потрапив в неї тоді саме цей литовець!

Літо скінчилося, але сезон дрифту ще триває і перегони відбудуться і у вересні, і в жовтні в різних містах України — стежте за анонсами!

Текст и фото: Андрей Гончарук

Завантаження...