<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

ГБО. Нові форсунки

Autocentre null
Autocentre
Apr 25, 2017 05:00 PM

Газобалонне обладнання складається з безлічі окремих компонентів, які слід дуже ретельно добирати. Адже тільки якісні складові здатні гарантувати безпроблемну роботу всієї системи. До новинок на ринку споживачі завжди ставляться з обережністю, але є й такі, на які варто звернути увагу без побоювань.

Серед конструктивних особливостей STAG W02 і W03 виділимо використання спеціальних матеріалів із високою стійкістю до температурних режимів. Навіть корпус котушки виконаний у вигляді радіатора, що забезпечує додаткове відведення тепла. Завдяки цьому стабільність робочих характеристик гарантована в діапазоні від -20 до +120°С.

Газовые форсунки

Кількість складових елементів форсунки обмежена до необхідного мінімуму, а рухомі частини мають спеціальне тефлонове покриття, що зменшує тертя. Завдяки цьому досягаються бажані показники часу відчинення/зачиення (2,0/1,0 мс), а також висока продуктивність і точність дозування газового пального.

Газовые форсунки

2,0/1,0 мс
час відчиення/зачинення форсунки

Газовые форсунки

до 45 к.с.
потужність, забезпечена однією секцією W02 або форсункою W03

Ці форсунки можна використовувати як у пропан-бутановому, так і в метанових ГБО, на звичайних атмосферних і турбованих моторах. Виробник подбав і про уніфікацію, пропонуючи можливість установникам самостійно обирати жиклери, добираючи форсунки за потужністю двигуна (до 45 к.с. на циліндр). Для двигунів великої потужності пропонується рейкова версія – STAG W02 BFC (до 57 к.с. на циліндр).

Газовые форсунки

200-250 тис. км
ресурс, заявлений виробником, що підтверджено довгостроковими тестами

Гнучкість підбору простежується і в монтажних комплектах. При великому наборі складових форсунки можуть бути змонтовані будь-яким зручним способом: рейкою або одиночно, з датчиком тиску або без нього, з підведенням газу з будь-якої сторони тощо.

STAG W02 і W03 пройшли цілковиту адаптацію до українського ринку, легко перетравлюють брудний газ і мають розбірну конструкцію. Тому у випадку забруднення їх можна розібрати, почистити, зібрати і продовжувати експлуатацію. Виробник заявляє ресурс у 200-250 тис. км., що підтверджується довгостроковими тестами.

Про виробника

AC S. A. є найбільшим польським виробником ГБО, відомим під торговою маркою STAG. Грунтуючись на 30-річному досвіді та напрацюваннях власного науково-дослідного центру в Польщі, на сьогодні AC S. A. пропонує інноваційну продукцію.

Виробничі площі компанії в місті Білосток становлять понад 13 000 кв.м. Тут обладнання проходить повний цикл, що передбачає розробку, тестування і виробництво. Серед продукції AC S. A. блоки керування впорскуванням газу, редуктори, форсунки, перемикачі, емулятори, варіатори, індикатори рівня, інтерфейси та багато іншого.

В Україні ексклюзивним дистриб’ютором продукції AC S. A. є компанія «Авто Газ Глобал», до складу якої входить мережа автогазових СТО PROFIGAS.

Завантаження...