Новий газ для авто з ГБО почали продавати в Україні

Autocentre null
Autocentre
Oct 20, 2016 05:55 PM

З 21 жовтня в мережі АЗК «БРСМ-Нафта» стартує продаж автомобільного скрапленого газу марки Plus, призначеного для автомобілів з ГБО. Новий газ має оптимальне співвідношення пропан-бутану, зменшену кількість домішок і містить присадку Octimise V 4050 Plus.

brsm-1

Скраплений газ Plus роблять на основі автомобільного газу, що надходить із Білорусі. За інформацією головного технолога компанії «НБК»* Юрія Сабліна (на фото праворуч), присадка Octimise V 4050 Plus британської компанії Innospec зменшує температуру сідел клапанів, а інгібітор корозії, що входить до її складу, перешкоджає протіканню корозійних процесів як у самій системі ГБО, так і в циліндрах. Більш повне згоряння скрапленого газу марки Plus забезпечує підвищення потужності, зменшення витрати газу і шкідливих викидів відпрацьованих газів в атмосферу.

За інформацією директора департаменту стратегічного маркетингу компанії «Стейт Оіл» Олександра Мельничука (на фото – в центрі), незважаючи на те, що собівартість газу трохи збільшилася, в роздрібній мережі, тобто на АЗК «БРСМ-Нафта» він не подорожчає.

img_0497

*- компанія «НБК» виготовляє (додає присадку Octimise V 4050 Plus) і постачає скраплений газ марки Plus на АЗК «БРСМ-Нафта».

Завантаження...