X

П`ять лайфхаків, щоб зробити автомобільне життя простішим

Мы часто сетуем на трудности и дороговизну. А все ли ресурсы используем мы, чтобы сделать жизнь проще? Предлагаем пять лайфхаков, облегчающих жизнь автомобилиста.

1. Опануйте методи економічної їзди

Найчастіше пересувайтеся на «економічних» швидкостях 50-90 км/год, користуйтеся круїз-контролем у дальній дорозі, стежте за тиском у шинах та періодично робіть ревізію у багажнику, щоб не возити зайву вагу. Коли такий стиль їзди увійде у звичку, фінансовий результат стане відчутним – витрати пального можна скоротити на 20-30%.

2. Сервіс самообслуговування

Наприклад, заощадити час та 30-50% вартості миття машини можна на мийках із самообслуговуванням. До того ж ціна такої самостійної «миття» приблизно вдвічі нижча. Звичайно, вам доведеться самому потримати водомет-розпилювач і зробити кілька кіл біля автомобіля, але більшості таких фізичних вправ будуть тільки корисні.

3. Оплата паркування через додаток

Щоб шукати та оплачувати паркування простіше та швидше, використовуйте інноваційні сервіси. Наприклад, мобільний додаток  “Київ цифровий”. Оплачувати паркування можна, не виходячи із салону машини – з телефону, а вартість паркування буде знято лише наприкінці місяця. Тут повністю виключений один із «найнервніших» моментів – спілкування з паркувальниками.

4. Заведіть карти лояльності мережі АЗС, якою ви постійно користуєтеся.

Ви зможете отримувати помітний кешбек та знижки до 2-3 грн. на кожному літрі якісного палива плюс почуття морального задоволення від того, що вдалося зберегти частину сімейного бюджету. До того ж, автозаправні комплекси, де зазвичай діють системи лояльності, зазвичай відносяться до брендових мереж з високим рівнем сервісу, а це теж позитивно позначається на самовідчутті автомобіліста.

5. Перевзувайте машину до зими заздалегідь

Зміна шин на зимові – завжди процес, що потребує витрат часу та грошей. Робити це не хочеться і тому відкладаємо до останнього. Але при перших хвилях похолодання та опадів розуміємо, що терміново настав час “перевзуватись”. До цього моменту на шиномонтажах вже черга і потрібно витратити додаткові зусилля, час та нерви на цю процедуру. Якщо ж взяти за звичку перевзувати машину, наприклад, до 20 жовтня, то можна провести маніпуляції швидко і без нервування. Можливо на “зимі” доведеться поїздити один-два тижні сухим асфальтом. Але ж ночами вже температура добыгаэ нуля і ранкові виїзди на “літі” вже не безпечні.