Електронні прилади в минулому: Lexus готує голограмну панель

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Sep 23, 2016 12:43 PM

Крім сміливої зовнішності, модель Lexus UX стане першим автомобілем, який отримав «голограму» замість електронних табло.

Электронные приборы в прошлом: Lexus готовит голограммную панель

Так, место традиционной панели приборов занимает голографический шар, который отображает привычную информацию непривычным способом. Он вращается, прокручивая данные о скорости, крутящем моменте и пр. Нет у кроссовера Lexus UX и традиционного тачскрина на центральной консоли. Он также заменен голографическим “интерфейсом”.

За словами дизайнера концепта UX Стефана Расмуссена, новинка пропонує щось абсолютно нове і унікальне не тільки в класі компактних кросоверів, а й для автомобілів вищого сегмента. До речі, якщо придивитися – на машині немає дзеркал. Замість них встановлені камери, зображення з яких транслюється на екрани, розташовані з боків торпедо.

Электронные приборы в прошлом: Lexus готовит голограммную панель

Ще одне нововведення, яке знайшло застосування в Lexus UX – електрохромні стекла. Вони дають змогу водію регулювати їхню прозорість, не використовуючи тонування і шторки, як колись. У цьому разі автовласник може змінювати світлопропускання за допомогою голографічного блока на консолі.

 

За неофіційними даними, на прикладі Lexus UX Concept у рамках Паризького автосалону виробник покаже і кінетичне крісло Lexus, покликане забезпечити ідеальну посадку за кермом.

lexus-kinetic-seat-concept-paris-11

Нагадаємо, у разі серійного виробництва модель Lexus UX стоятиме на сходинку нижче кросовера NX. Однак, за кількістю інновацій компактний SUV Лексус може виявитися найбільш високотехнологічним у лінійці. Але поки що це лише концепт, і яким він стане на конвеєр – невідомо.

Читайте також:

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...