Розкриваємо всю правду про гібридні автомобілі Toyota

Під час проекту «Автоцентру» і «Першого автомобільного» телеканалу, який стосуватиметься гібридних автомобілів Toyota, журналісти проведуть низку експериментів, які розкриють особливості експлуатації цих автомобілів в Україні.

TOYOYA_HYBRIDЯпонський концерн Toyota є лідером на світовому ринку з виробництва гібридних автомобілів, тобто машин із двома двигунами – бензиновим та електричним. Автомобілі з гібридним силовим агрегатом вже тривалий час продають і використовують у США, Канаді, країнах Західної Європи. Але для українців вони поки що в дивовижу. І як все нове й невідоме, у більшості вітчизняних автомобілістів такі силові агрегати викликають недовіру.

Як влаштовані гібридні силові установки? Як вони працюють? Чи не є вони небезпечними для здоров’я? Чи дорогі в експлуатації? Чи витримають наш клімат із сильними морозами взимку? Чи можна на них їхати в дощ і калюжами? На скільки часу вистачає акумуляторної батареї? Чи складні вони в обслуговуванні? Які переваги гібриду перед бензиновим двигуном і чи може він бути економічнішим за дизель? На ці та інші запитання має відповісти спільний проект «Автоцентру» і «Першого автомобільного» телеканалу під назвою «Toyota-гібрид».

Читайте такОЖ:

Протягом кількох місяців журналісти найкращих автомобільних видань спільно з кваліфікованими експертами проведуть низку експериментів, які перевірять гібридні автомобілі Toyota в найбільш екстремальних умовах.

Так, на першому етапі гібридну Toyota RAV-4 заморозили в спеціальному холодильнику. Потім моторний відсік з високовольтними проводами залили водою. Подальші експерименти також мають бути цікавими і навіть трохи несподіваними.

Крім того, під час проекту журналісти «Автоцентру» і «Першого автомобільного» протестують весь модельний ряд гібридних автомобілів Toyota, а також дадуть можливість поїздити і висловити свою думку звичайним автомобілістам.

Слідкуйте за проектом Toyota-гібрид на спеціальній сторінці і станьте найкращим експертом у сфері гібридних технологій!

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.