<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Skoda Karoq стане першою моделлю марки з віртуальною панеллю приладів

Autocentre null
Autocentre
Aug 22 08:30 AM

З’явилася нова інформація про Skoda Karoq 2018. Як відомо, кросовер Шкода стане першою моделлю марки з віртуальною панеллю приладів. Тепер у Skoda розповіли про нову технологію.

Віртуальна приладова панель буде запропонована для Skoda Karoq 2018 в ролі опції. Показання виводяться на 12,3-дюймовий рідкокристалічний дисплей.

Skoda Karoq станет первой моделью марки с виртуальной панелью приборов

Панель приладів матиме кілька режимів роботи. У Classic більшу частину екрана займають великі спідометр і тахометр, а в Digital вони стають меншими і переміщуються до країв екрану, звільняючи місце для карти супутникової навігації або даних мультимедійної системи.

Skoda Karoq станет первой моделью марки с виртуальной панелью приборов

Режим Info Profile дає змогу водієві самому змінити вигляд приладової панелі, а Reduced дає можливість залишити у центрі дисплея тільки найбільш необхідну інформацію, а менш важливі дані перенести до країв екрану.

Нагадаємо, нова Skoda Karoq надійде у продаж до кінця цього року. Ціна Шкода Карок в Європі стартує з позначки в 20 тис. євро.

Завантаження...