<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Mercedes-Benz презентував кемпер-фургон Сitan

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Aug 30 08:00 PM
7334

На найбільший міжнародний салон караванінгу Caravan Salon 2021, який проходить у Дюссельдорфі з 27 серпня до 05 вересня, Mercedes-Benz підготував світову прем’єру. Це компактвен Сitan другого покоління і це перший його публічний показ на широкій публіці. Зрозуміло, що, враховуючи профіль виставки, машина постала у виконанні кемпер-фургона, обладнаного змінними модулями марки VanEssa.

Перший модуль — це кухонний блок, який базується в задній частині і являє собою систему висувних ящиків.

Він передбачає вбудовану газову плиту, раковину з 13-літровим резервуаром для води та 31-літровий компресорний холодильник. Тут також достатньо місця для посуду. Кухонний модуль важить близько 60 кг і може бути встановлений або демонтований за лічені хвилини.

Другий модуль від VanEssa — спальний, який також дає змогу перетворити салон невеликого фургона в зручне ліжко шляхом кількох простих дій. Він являє собою великий зручний матрац для двох осіб і має розмір 115 х 189 см, який в транспортному положенні кріпиться над міні-кухнею.

Показаний на Caravan Salon 2021 миникемпер Citan є прототипом. Зате вже можна замовити звичайний новітній Сitan – як у пасажирському виконанні Tourer, так і в суто вантажному.

Нагадаємо, що новий Citan поки що доступний тільки зі стандартною колісною базою – 2716 мм, проте скоро з’явиться і подовжена версія, плюс вантажопасажирський варіант Mixto. Машина стала місткішою за попередника, отримала поліпшену шумоізоляцію і доопрацьовану підвіску коліс, що гарантує ще більше задоволення від водіння. Модель може бути укомплектована системами THERMOTRONIC, KEYLESS GO і електричним стоянковим гальмом.

Новий Citan також може бути додатково оснащений інформаційно-розважальною системою MBUX (Mercedes‑Benz User Experience) – з сенсорним екраном, сенсорними кнопками керування на кермі і голосовим управлінням Hey Mercedes. Існують також інтеграція смартфонів і цифрове радіо (DAB і DAB +). Цифрові сервіси від Mercedes me connect також доступні, тому клієнти можуть постійно залишатися на зв’язку з транспортним засобом.

Для Citan пропонуються 1,5-літровий дизель у трьох варіантах потужності і 1,3-літровий бензиновий двигун у двох варіантах. Всі вони оснащені функцією start/stop ECO, що підвищує економічність. Також у другій половині 2022 року на ринок вийде eCitan – с повністю електричною силовою установкою.

А щодо безпеки, то це — головний постулат Mercedes-Benz, тому на всіх Citan встановлені такі електронні “помічники”, як система допомоги під час старту на підйомі – Hill Start Assist, система проти бічного вітру – Crosswind Assist, система, що стежить за реакцією водія – ATTENTION ASSIST і система екстреного виклику Mercedes-Benz.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...